Як вибрати лабораторні ваги?

Щоб вибрати ваговимірювальне обладнання для роботи в лабораторії, потрібно знати переваги та недоліки тих чи інших приладів, характеристики ваг, їх сферу застосування.

Різні електронні лабораторні ваги кардинально відрізняються між собою не тільки за зовнішнім виглядом, але і за внутрішньою будовою, і за способом калібрування.

Звичайно ж, ваги можна вибрати і самостійно, але краще за все звернутися до фахівців.

Але для початку, давайте розглянемо основні види лабораторних ваг, щоб мати загальне уявлення про цей пристрій.

Робота лабораторних ваг заснована на сприйнятті тиску особливим датчиком. Він перетворює отримані дані в електричний імпульс і надсилає його на монітор. Якість ваг безпосередньо залежить від якості датчиків тиску (тензодатчиків), вбудованих в прилад. Від надійності тензодатчиків залежить, чи будуть ваги відхилятися в своїх показниках при кожному новому зважуванні, чи ні. Електронні лабораторні ваги призначені для регулярної роботи.

На ціну цього ваговимірювального приладу може впливати не тільки якість датчиків тиску, але і внутрішнє калібрування ваг. Купивши ваги з внутрішнім калібруванням для роботи у своїй лабораторії, вам не доведеться думати про придбання еталонних гир для оцінки результатів зважування. Такі ваги набагато зручніші в роботі, але коштують трохи дорожче за звичайні.

На сьогодні сучасні ваговимірювальні прилади можуть визначати вагу аж до мікрограма. Існують мікро - і ультрамікроваги. Якщо ви хочете придбати ваговимірювальний прилад, який дасть практично стовідсотково точний результат зважування, купуйте прецизійні ваги.

Будь-які сучасні лабораторні ваги повинні мати порт для підключення до комп'ютера і підтримувати двостороннє з'єднання з ним. При покупці зверніть на це особливу увагу.

Лабораторні ваги купити з усіма потрібними технічними характеристиками, як прості, так і з багатьма додатковими функціями, ви можете в нашому інтернет-магазині. Кожен пристрій сертифікований і має відповідний пакет документів. Ми надаємо гарантію на кожну вашу покупку і здійснюємо післягарантійне обслуговування.

У виборі ваг, що підходять саме для вашої роботи, із задоволенням допоможе наш менеджер-консультант.


Телефонуйте за номерами:

+38 (050) 6558393
+38 (063) 5472585
+38 (067) 3341907

Не зволікайте, ми ж чекаємо вашого дзвінка!