Види ваговимірювального обладнання

На сьогоднішній день існує безліч видів ваговимірювального обладнання. Але мета кожного приладу - одна: виміряти вагу того чи іншого тіла. Ваги застосовуються практично у всіх сферах господарської діяльності людини.

Незважаючи на те, що ваговимірювальні прилади різних видів виконують практично одну і ту ж функцію, у них є маса значущих відмінностей, а саме:
- правильність показань згідно з еталоном,
- надійність,
- довговічність,
- безпека.

Умовно всі ваговимірювальні прилади можна розділити на 3 категорії.

1. Лабораторні ваги. Цей вид ваг дозволяє зважити навіть найменші маси з практично стовідсотковою точністю. До лабораторних ваг відносяться: прецизійні, аналітичні, каратні, аптечні та кишенькові ваги, а також мікроваги і компаратори мас. При виборі ваг варто покладатися на їх найбільшу і найменшу межу зважування, клас точності, ціну поділки, наявність всіх потрібних для вашої роботи функцій, а також надійність та захищеність від впливу навколишнього середовища.

2. Промислові ваги. Цей вид ваг застосовується в промисловості та торгівлі. До промислових ваг відносяться: технічні протиударні та водонепроникні ваги, а також платформні, палетні, балкові, рахункові, порційні, торговельні і т. д. Такі ваги використовують для зважування будь-яких товарів і продуктів. Клас точності цих ваг становить II, III. Більшість моделей цих ваговимірювальних приладів захищені від впливу зовнішнього середовища (бруду і вологи), так що їх використовують навіть в портах і на кораблях.

3. Спеціальні ваги. Цей вид ваг має вузький профіль застосування, але використовується в багатьох галузях господарської діяльності. До нього відносяться: автомобільні ваги, монорейкові, залізничні, кранові, медичні, а також ваги для тварин, динамометри, датчики і термінали.

Всі описані вище види ваговимірювального обладнання повинні відповідати міжнародним стандартам, підлягають перевірці та калібруванню.

Купити ваговимірювальне обладнання, а саме: залізничні ваги, платформні, автомобільні, кранові та лабораторні ви можете в нашому інтернет-магазині. Кожен прилад, представлений у каталозі товарів має відповідний супровідний пакет документів та гарантійний термін. Крім того, наша компанія надає післягарантійне обслуговування.

Щоб зробити замовлення або отримати консультацію з підбору ваг, телефонуйте до нас за номерами, вказаними в контактній інформації, або пишіть на пошту.